| Vale112 a întrebat:

Mi-am facut o pagina de facebook bazata pe Amuzament.

https://www.facebook.com/SayCheeseandSmile12

Intrebarea este cum as putea s-o fac cunoscuta, s-o populez?

Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| IssabellaLoLa a răspuns:

Pff ai mai multe like-uri ca la mine

oricum pai scrii la status-ul de pe mess
un mic like plz si dai link-ul

sau iti dam noi de pe TPU like

trebuie sa incarci mai multe poze(cam 10 pe zi)

dai mesaj la lista ta de prieteni chestii despre pagina si apoi link-ul

pui o poza cu poza de profil la pagina(sper ca m-am exprimat corect) pe facebook-ul tau normal(ca doar tu esti si un admin_) si ceri acolo sa distribuie fotografia.

sau te rogi de o pagina "mare"(adica cu multe like-uri gen Demotival, Rasul este sanatos, papagali vorbitori ai inteles tuwinking )le dai comm la poze ceva in gen:un like aici plz blushing si trimiti link-ul

faci prostoare gen:
sarutati mana de 3 ori
spune numele persoanei iubite
da like la (si pui lnk-ul_
uita-te dupa televizor

sau chiar le trimiti mesaj paginilor demotival etc. sa iti faca publicitate sau ii intrebi cum au ajuns asa populari

PFIU. gata ti-am spus toate secretele.

funda plz?

P.S. eu ti-am dat like acum

| OxIgENNNN a răspuns:

Pai... Invita-ti prietenii, chiar si persoane necunoscute odata ce nu ai date personale...Si eu cu un prieten am avut un facebook. Extremii Parkour.Am avut 700 si ceva de prieteni.Like-urile curgeauhappy