| Postolache_Andrei_1998 a întrebat:

Are cineva gift code pentru minecraft sau un cont care nu mai aveti ce face cu el? dati add andrei_bikerul

5 răspunsuri:
| MicutulJonny a răspuns:

Pai vrei cont pentru skin? Ca sunt tone de programe pentru asa ceva, daca nu, ia Minecraft by AnjoCaido

| Postolache_Andrei_1998 explică (pentru MicutulJonny):

Deci eu vreau cont de minecraft premium nu minecraft by anjocaido ca minecraft am

| AleX_9955 a răspuns:

Daca vrei cont premium cumpara-ti, costa decat 19 euro. Ce e mult?

| Postolache_Andrei_1998 explică (pentru AleX_9955):

Nu cumpar pentru ca nu are rost sa dau 19 euro si dupa cateva saptamani sa ma plictisesc.Si ce fac dau 19 euro degeaba

| pottergamer7 a răspuns:

Am eu dar trebuie sa imi dai 5 euro