| dr0p a întrebat:

As dori daca se poate niste jocuri MMORPG gen battle. Nu vreau sa aud de Metin sau 4Story, am jucat deja. Performanta calculatorului meu nu este foarte mare, placa video 256MB... niste link-uri va rog, dau funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Luchian7 a răspuns:

Incearca Lineage2 (asta e adevaratul joc dupa care au inceput metin2 si alte porcarii) si gasesteti un prieten cu care sa te joci L2 sau cauta un server de L2 plin de romani altfel te plictisesti repede

1 răspuns:
| DannyDiamant555 a răspuns:

Pai eu sper ca glumesti cu placa de 256, ca asa...
intri pe www.facebook.com
si cauti la jocuri "Age of titans", mie unul imi place
singurul dezavantaj este ca nu sunt aproape deloc romani si...