| MaryTalent a întrebat:

as dori niste jocuri cu grafica superba de realistica pentru pc nu conteaza categoria doar sa aiba o grafica realistica
am un pc cu aceste cerinte:

Procesor I5 4460

Placa video Nivida Geforce GTX 960 2gb

8 Gb Ram

Va multumesc

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Duti uăi șî ti chișî! Ce intreaba omul si cu ce rahaturi vii tu...
@pitesti187: La ce sistem ai poti incerca linistit ORICE. https://www.youtube.com/watch?v=n1Li3QPzeLc

6 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Descarca Skyrim si true enb sau realistic enb. si vei avea jocul realisticwinking. Iti va placea de minune!

| 12BEN a răspuns:

Ai incercat farming simulator 15, fifa, CS:GO

| MaryTalent explică (pentru KodrutZ):

laughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru KodrutZ):

Codurt. Ar putea sa incerce jocuri care merge pe ele ENB true graphic sau realistic graphic. De exemplu pe Skyrim. Si grafica va fi realistica si ii va merge bine.

| KodrutZ a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Pai smecheria e ca ar putea incerca ORICE, cum ziceam. Alegeri are destule la dispozitie, timp sa aiba.winking

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru KodrutZ):

La batrenete mi-am propus sa joc tot ce apare nou cu zilele rolling on the floor))

| KodrutZ a răspuns (pentru 12BEN):

Duti uăi șî ti chișî! Ce intreaba omul si cu ce rahaturi vii tu...
@pitesti187: La ce sistem ai poti incerca linistit ORICE. https://www.youtube.com/watch?v=n1Li3QPzeLc