| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa fac niste serii de jocuri dar nu stiu cu ce se filmeaza pe calculator.Va rog sa imi raspundeti la intrebare

Răspuns Câştigător
| Teo1993 a răspuns:

Poti filma cu Fraps.E foarte bun, si eu il folosesc. Uite de unde il poti descarca--> http://www.fraps.com/download.php Funda?

| roberth2015 a răspuns (pentru Teo1993):

Nu am zis ca dau funda dar iti multumesc.

4 răspunsuri:
| ShazamTv a răspuns:

Incaearca sa folosesti AVS Screen Capture(e bun) si varianta crack a frapsului ce o poti gasi pe I S O H UN T. Sper ca am fost de ajutor.

| Sebastian234 a răspuns:

Filmeaza cu Fraps varianta CRACKED (cracuita) pentru ca fara crack filmezi numai cateva secunde. Crede-ma!

| PlayerulDeLoL a răspuns:

Poti incerca cu Bandicam!