| anonim_4396 a întrebat:

as dori sa fac si eu reclama la serverul meu de Counter Strike 1.6 Se numeste Classic.Zet-Games.Ro are ip 46.102.116.17:27015...Classic.Zet-Games.Ro
IP Address: 46.102.116.17:27015
Game: Counter Strike
Status:
x/32 online on aim_map
Type: public

Cautam Admini Capabili sa faca reclama sa aduca playeri si sa ne distram...

2 răspunsuri:
| RawkFX a răspuns:

Dau si rankul God daca aduci playeri care sa fie activi si sa joace pe server. add razvanpirvan@yahoo.com

| xXRemyXx a răspuns:

Dai vip, daca joc pe el? Am Numele,, Killer*BEE*[Remy] '', oricum eu joc des cs!