| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi raspundeti din tot sufletul la urmatoarea intrebare: Pot sa emulez jocul Drangon Ball Z Tenkaichi Budokai 3 cu dolphin sau PCSX2 sau orice emulator? Uitati cam ce are calculatorul meu:
-Microsoft Windows XP Professional
-Version 2002
-Service Pack 2
-Intel(R) Pentium(R) D CPU 2.70GHz
-2.79 GHz, 1.00 GB of RAM
-Video Card (placa video): ATI Radeon X300/X550/X1050 Series
-Chip Type: ATI Radeon Graphics Processor (0x5B63)
-DAC type : Internal DAC (400MHz)
-Memory Size: 512 MB

-ATENTIE!-
Stiu ca e foarte slab PC-ul meu dar sunt foarte interesat daca pot sa emulez jocul Dragon Ball Tenkaichi Budokai 3!

3 răspunsuri:
| DanielGuitar a răspuns:

Am incercat. Am cautat peste tot niste configurari bune la emulatoare si tot imi merge incet (in lag) si nu se aude sunetul bine... Si de asta intreb daca pot face ceva ca sa pot sa emulez bine.

| x3Angelx3 a răspuns:

Nu e slab dar poti sa-l descarci ca fratimiu asa are cum ai tu si la descarcat si a reusit xD incearca

| Roby_6207 a răspuns:

Daca doresti jocul acesta Si eu sunt interesat Te pot ajuta. bagami id webstar.mode