| coddy24 a întrebat:

Hello tuturor!
am un pc cu Processor: Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.06GHz (2 CPUs) Memory: 1022MB RAM
Card name: Radeon X300/X550/X1050 Series
Manufacturer: ATI Technologies Inc.
Chip type: ATI Radeon Graphics Processor (0x5B63)
DAC type: Internal DAC(400MHz)
Display Memory: 512.0 MB
am 2 hdd`uri de 80 gb.
Problema e ca se blocheaza in jocuri de exemplu, mentionez ca mai are doar un pic de spuma la procesor
Vreau sa stiu cum il pot face sa nu se mai blocheze, oare trebuie sa-i pun spuma la procesor?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate si eu am o problema cu jocurile am in intel R Celeron R 2. 80 Ghz 2. 79Ghz si as avea si eu o intrebare ce jocuri pot juca pe el? in genu la soul rivear 2 astept si eu un raspuns :X plss

| valy96 a răspuns:

Ce jocuri joci pe el cand se blocheaza? Da niste exemple, ca sa iti putem raspunde. Poate sistemul tau nu suporta acele jocuri! Uita-te intai la system requirements si vezi daca le indeplinesti!
Succes!