| Alyutzu_Aly_1999 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar Grand Theft Auto V.
Dar nu as vrea sa-l cumpar dupa Steam, sau magazine de genul Altex, Flanco, Emag pentru ca pretul variaza intre 210-250.

Daca sa-r face reduceri, v-as ruga sa-mi spuneti. Pe steam stiu ca mai sunt dar am zis sa intreb poate stiu alti mai bine. OK deci am vazut ca pe G2A si pe Kinguin sunt un picut mai ieftine gen 150 LEI.
Ar fi ok daca l-as lua dupa G2A, adica nu stiu, nu am mai cumparat de acolo si mie sa nu-mi iau teapa si porcari din astea ca nu prea ma pricep eu la cumparaturi ONLINE, decat dupa STEAM.
Sau daca stiti voi de unde sa-l iau mai ieftin.
Si daca il iau la ce setari imi merge ( ca de mers, merge dar la ce setari).
Am Intel i3-4160 3,60 GHZ., nVIDIA gtx 750 ti, 4 GB RAM.

Ofer FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Bernardus a răspuns:

Cred ca ai putea sa astepti pana de black Friday, cred ca e mai ieftin atunci. Si nu cred ca pe G2A e teapa. Si pe specificatiile alea iti merge bine, nu stiu exact pe ce setari dar stiu ca jocu' e bine optimizat deci o sa iti mearga bine si pe high

| Alyutzu_Aly_1999 explică (pentru Bernardus):

Multumesc!

| Alyutzu_Aly_1999 explică (pentru Bernardus):

L-am luat de la Altex cu 160 LEI

4 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Pe high, dar inainte de asta, ti-as sugera sa iei o carte de limba romana, sau nu mai chiuli, poate inveti ceva folositor, cum ar fi sa scrii corect.

| Alyutzu_Aly_1999 explică (pentru EnvyU):

Sunt pe telefon si nu am un telefon prea performant, si cand apas se apasa 2 taste, si am scris si repede pentru ca mi se duceau megabiti de internet.
Si acu mai am doar unu scriu cat de repede pot.