| stefstefansteff123 a întrebat:

Salut TPU,as dori si eu sa stiu ce jocuri mai "noi" as putea sa ma joc pe noul meu pc (fara jocuri gen: csgo, lol sau alte jocuri multiplayer deja extrem de cunoscute)
Cerinte:
4 Gb RAM
Placa de baza ASUS Ghipset Intel
Placa video dedicata 1 Gb
Procesor Intel Quad Core max. 8.32 ghz

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

In general sunt multe jocuri indie care merg. Eu recomand big grinarkest Dungeon
Dead Cells
Path of the Ninja
Invisible Inc
Trilogia Shadowrun( Returns, Dragonfall si Hong Kong )
Daca nu vrei grafica ultimul racnet iti merg multe jocuri mai vechi si faine
Bioshock
Dead Space
Crysis
The Witcher 1 si 2
Warhammer 40.000 Dawn of War
Dragon Age
Neverwinter Night 1 si 2
Star Wars Kotor 1 si 2
Sper sa gasesti ceva pe gustul tau. Distractie! happy

6 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Pai in 2017 in afara de jocurile alea nu poti juca altceva uita-te si tu la jocuri mai vechi

| TufanelTufis a răspuns:

Ce proc e ala ma... laughing) ce **** 8.32 ghz MORRRRRRRRRRR

Ai putea sa te joci GTA: San Andreas

Ai mai putea sa te joci si Metin2

Si eventual oleaca de House Party

| alexboss2020 a răspuns (pentru TufanelTufis):

Lasa a gresit si el cred ca vroia sa scrie ori 3. 28ghz ori 3. 82ghz.

| stefstefansteff123 explică (pentru TufanelTufis):

Playerii de Metin2 ca tine nu vor intelege niciodata ce inseamna

| stefstefansteff123 explică (pentru TufanelTufis):

Https://www.itgalaxy.ro/......hd-162983/ : Procesor Intel Quad-Core max8.32 Ghz (4 x 2.08 Ghz max). Daca nu stii ce inseamna, taci din gura ca te faci de ras

| TufanelTufis a răspuns (pentru stefstefansteff123):

Data viitoare banuiesc ca o sa fiu mai atent. multumesc ca m-ai luminat