| andreiroktu a întrebat:

As dori si eu sa stiu cum pot face un block de protectie pe un server de minecraft(bukkit 1.4.5) si cum fac sa selectez cate blockuri sa apere in jurul lui.

Răspuns Câştigător
| Badea_Razvanel_1988 a răspuns:

Pai pentru protectii iti trebuie pluginul periculostone si intri in el (notepad +) si selectezi u de acolo latura si inaltimea si cum se numeste blocu diamant bloc emerald bloc...

2 răspunsuri:
| Spam97 a răspuns:

Blocurile de protectie sunt prestabilite si nr de patratele pe care il apara la fel incearca un bloc de diamant apara 56x56x256 mi se pare bafta

| NUUUUUUUUUUundragon a răspuns:

Ma dar ce naiba aveti ca nici eu nu stiu sa fac protectie!