| ManTiCoRex a întrebat:

As dori un metin pvp classic cu lv max 99-105 cu evolutii pana in pose si sirius sau pana in beta, bonusurile sa fie fixe, sa fie destul de populat si sa nu ceara nimic la evolutii!
Funda raspunsului cel mai bun!

5 răspunsuri:
| ManTiCoRex explică (pentru StalkerSoul):

Ba cap de peste...Am spus clar ce vreau.Nu vreau sa stau sa caut. vreau sa descarc direct unul..Cititi dracului intrebarea inainte sa postati raspuns!

| lBroken69 a răspuns:

Lost-World II, are cel putin 100 playeri zilnic care stau ore bune.Recomand.

| lBroken69 a răspuns:

Lost-World II, recomand.100 playeri zilnic, care stau cu orele si doar se bathappy