| tonynegrui a întrebat:

as vrea niste jocuri calumea pentru Samsung galxy s2.si as vrea sa stiu dc la unele jocuri tot timpu imi merge masina in stanga?
mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Florinel1997 a răspuns:

Vezi jocuri pe hpwap.com si masina merge in stanga deoarece senzorul de rotatie nu e bun inceraca sa il setezi din nou sau sa zgaltii tare telefonul ps nul tranti risti sa il strici si mai rau

1 răspuns:
| MinatoSan a răspuns:

1. jocurile tile poti descarca de pe marketul telefonului. asa face sora mea.in marketul acela sunt multe jocuri. unele cu plata altele nu. daca iei cu plata, bani tise i-au din cont.
2.http://www.mobileheart.com/......ames.aspx. aici vei gasi multe jocuri, pe care tile vei downoalda. funda?