| MrZuPPeR a întrebat:

Ce ttelefonrecomandați pt jocuri între iphone 6s si Samsung galxy s7 edge?

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Iphone-ul e telefonul pe care il pornesti si merge (pana se strica). Dar pe Android poti sa faci mai multe lucruri chiar daca aplicatiile nu sunt asa de bine optimizate ca si pe IOS. Am Android si recomand Android. Samsungul are un ecran mult mai mare ceea ce e foarte bine daca vrei sa te joci sau sa vezi videoclipuri.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S7 Edge deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......gvz2yi.php

Toate cele bune!

| AFR81 a răspuns:

Ambele sunt foarte bune. Sa zicem, totusi, S7.

| Pool77 a răspuns:

S7.

| syd a răspuns:

De banii aia iti iei pc care duce ce vrei tu. trist

| iDarkness a răspuns:

S7, recomand S7.

T/C.

| Lovethebassboosted a răspuns:

Iphone nu recomand deoarece are Los deci nu ai toate jocurile pe care le ai pe Android, ca procesoare si modul in care functioneaza nu prea sunt diferente între aceste telefoane!

| Calean3102 a răspuns:

Eu iti recomand s7