| andreigeorge922 a întrebat:

as vrea sa cumpăr un mouse razer la 400 lei. Joc minecraft pe un laptop compaq si merge in 60 FPS. M-ar Ajuta mai mult in pvp un mouse razer la 400 lei sau un laptop in care minecraftul ar merge in 150 FPS.

1 răspuns:
| razvyaga a răspuns:

De ce sa dai o "caruta de bani" pentru un mouse profesionist, special pentru gaming cand tu te joci doar minecraft? Sau de ce sa dai o alta "caruta de bani" pentru un laptop cu specificatii de sistem mai bune doar pentru minecraft?
Ramai cu sistemul tau actual si cu mouse-ul tau.