| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa fac transferurile din sezonul 2013-2014 pentru Fifa 08, îmi downloadez Creation master 08 fac transferuri salvez și când intru în Fifa tot asa îmi arata cum era înainte ce trebuie să fac?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! Eu știam că, pentru a înlocui jucătorii îți trebuie un fișier, după aceea trebuie plasat în data - cmn. Ești sigur că ai salvat în locul potrivit? Succes!

| ecllipse8 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut! am înlocuit jucătorii și am salvat în data, cmn. dar nu e nimic schimbat tot asa rămâne

| anonim_4396 explică (pentru ecllipse8):

Salut! Poți înlocui fișierul, îl poți descărca de altundeva. Succes!

| ecllipse8 a răspuns (pentru anonim_4396):

Totuși aș dori eu să le fac singur.

| anonim_4396 explică (pentru ecllipse8):

Și acest fișier ce crezi că-ți va face? Îți va adăuga jucătorii actuali.