| Denis145 a întrebat:

as vrea sa imi cumpăr un laptop dar nu stiu ce procesor ar fi mai bun, un amd rysen5 3500u sau un Intel core i3, i5?

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Salut!
Sunt mai multe procesoare din seria i3 si i5. Unele sunt mai bune decat ryzen 3500u, altele sunt mai slabe. Depinde la care te referi.
Si procesoul nu este totul. Daca ai mai multe laptop-uri lasa o intrebare cu ele pe site si te ajutam. Daca nu esti hotarat da-ne un buget si iti spunem ce poti lua happy

| gamersamp12 a răspuns:

Ryzen desigur.