| Gam3rYT a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot rula Grand Theft Auto 5 pe sistemul meu PC la medium si cam cat FPS as avea.

Configuratie PC
PLACA VIDEO:SAPPHIRE AMD RADEON HD 6570 2GB DDR3
PROCESOR:INTEL PENTIUM DUAL-CORE G2030 3.0GHZ
RAM:6GB RAM
WINDOWS 7 64BIT
HARD 500GB

Răspuns Câştigător
| NoNameMike a răspuns:

Il rulezi la low 60 fps la medium 30 fps

| Jipa95 a răspuns (pentru NoNameMike):

Prietene, esti idiot. Nu va mai dati toti cu parerea daca imi merge gta v pe configuratia x. Din cate se vede ( ai internet puteai sa dai un mic search inainte sa raspunzi la intrebare ) minunatii oameni de la rocksat games inca nu au dezvaluit cerintele minime de sistem. WOW si ti-ai mai dat si cu parerea ce fps scoate pe medium si low.

| anonimguy3 a răspuns (pentru NoNameMike):

RIP the logic, won't say more.

Gam3rYT report pentru spam and etc.

| Gam3rYT explică (pentru anonimguy3):

Oke #JazerR

6 răspunsuri:
| Gam3rYT explică:

Jimmy ti-am dat funda la cealalta intrebare.

| JimmyXD a răspuns (pentru Gam3rYT):

Am vazut, multumesc!

| JimmyXD a răspuns:

Da iti merge si uite aici un site ca sa te convingi http://www.game-debate.com/.Funda?