| Markz a întrebat:

as vrea sa stiu si eu numele unui joc de consola. Deci era un karatist in kimono sau ceva si era pe nivele, trebuia sa treci de niste ninja in kimono-uri negre sau ceva si treceai la alt nivel, cu copaci, puteai sa stai pe ei cred...platforme cu un rau ceva pe acolo...jocul era pe o consola veche luata din piata. Consola mai avea cateva jocuri, dar singurule pe care mi le mai amintesc sunt Duck Hunt si ceva cu o nava si cu pietre. Dau si funda!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Cauta ninja games for NES si poate il gasesti.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Kung-Fu sau Karate Champ pentru NES.

| Markz explică (pentru Wr3nch):

Nu este niciunul dintre astea 2, dar Karate Champ seamana un pic cu ala...

| Markz explică (pentru Wr3nch):

L-am gasit, se numeste The Legend of Kage. Mersi mult!

| Wr3nch a răspuns (pentru Markz):

No problema, ma bucur ca a mers^^

| Wr3nch a răspuns (pentru Markz):

Cauta ninja games for NES si poate il gasesti.

| BBJHHRUGs a răspuns:

Ninja Hattori Kun sau Legend Kage seamana cu descrierea ta.