| ZdubZ0r a întrebat:

Salut.TPU. as vrea sa va anunt c-am deschis un server nou de zombie plague big grin! Zp.XqS.Ro CARE ARE CAM ASA. 1 dmg = 1 ammo, clase de zm, clase de om, cel mai nou mod de zombie plague 5.0.8, oameni cu gloante nelimitate si as vrea sa va intreb cum v-i se pare serverul... ce parere aveti despre lag. si daca ati putea da si niste sugestii in cazul in care credeti ca ar trebui modificari big grin! astept raspunsuri!

3 răspunsuri:
| optimizer11 a răspuns:

Cauti admini?

| ZdubZ0r explică (pentru optimizer11):

Da add zdubz0r@yahoo.com big grin! pentru mai multe info big grin!

| ZdubZ0r explică:

De cautat caut big grin. pentru mai multe info add zdubz0r@yahoo.com