| Denis331 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca pot sa rezolv singur problema mea cu monitorul.Acum cateva zile a fost o furtuna cu descarcari electrice si calculatorul meu s-a oprit; Apoi, cand l-am repornit, imi aparea logo-ul de la Windows (7) si apoi tot ecranul mi s-a facut alb. Problema a fost ca monitorul meu nu mai suporta driverele de placa video(nVIDIA geforce). Ma intreb daca ma puteti ajuta in privinta asta. Multumesc anticipat! Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Morphines a răspuns:

Ori încerci să reinstalezi windows-ul, ori îl duci la service. Altceva nu cred că ai ce să-i faci. E posibil ca unele componete să se fi ars...

| Denis331 explică (pentru Morphines):

Am incercat si cu schimbarea window-ului si nu merge... Oricum, cred ca il duc la un service ca altceva nu mai am ce face.

| Morphines a răspuns (pentru Denis331):

Sigur, altceva n-ai ce face.
Să-mi spui dacă ai rezolvatwinking
Baftă!