| tesparg a întrebat:

as vrea si eu niste sfaturi adica niste metine mai bune nu ca hamer sa te dea leval 1 sa ai cal si sigiliu sa ai toate +9 la magazin si la magazinu de arumuri sa aiba pana la otel sau pose si la ala de arme pana la fms sau pana la otravita

scuze daca cer prea mult funda la cel mai bun raspunssi rapid

2 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.

| tesparg explică:

Da-mi si tu un raspuns legat de intrebare nu de ce vrei tu treaba mea ca imi place metinu