| FlorinClaudiu2015 a întrebat:

vreau un cont de metin2 ro (war level 78-90, iteme bune, bani, mount, vreza, costum, arme ( de exemplu : triton, otravita sau batalie, nimfa ) armuri pe care sa le aiba : otel, sau pose + 5-9) daca nu aveti asa ceva nu conteaza doar trebuie sa imi trimiteti mie contul prin email la ( claudiu. florin502@yahoo.ro ) DAU FUNDA happy happy happy (y)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce ca vrei ceva gratis, mai ai si pretentii lenesule...

| FlorinClaudiu2015 explică:

In + sa scrieti cum va numiti pe email pentru ca acest email este nou nu am niciun prieten si vreau sa imi cresc numarul de prieteni ( Si mai doresc sa pastrez legatura cu cei care mi-au trimis raspunsuri ca sa ne mai dam sfaturi happy happy big grin big grin

| FlorinClaudiu2015 explică:

Si pana sa da-ti contul pe email lasati un raspun ca sa stiu ca mi-a trimis cineva cont (si o sa mai verific si email-ul)