| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu de ce atunci cand vrea sa ma inregistrez pe un site de metin2, atunci cand apasa activation acouunt sau register ma duce la pagina aia cu vot... votez apoi ma da la pagina principala.Caut metinu' iar dai iar register si tot acolo ma da? Ce sa fac.

4 răspunsuri:
| JeffHardyFanForLife a răspuns:

De obicei metinele astea sunt fraude, adica nu sunt jucate de nimeni nu cersesc decat voturi pentru ''bani'' Iti recomand mt2 mania, Din-astea metine care chiar merg na, Sau Steel Si P:S=Nu mai cauta top 100 mt2 rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| JeffHardyFanForLife a răspuns (pentru mertix14):

Nici macar nu stii sa scriirolling on the floor

| tiger123 a răspuns:

Pai zi-mi ce metin joci ca sa-ti raspund?