| Ambition97 a întrebat:

As vrea si eu un hack de yang pentru metin2...

3 răspunsuri:
| ithunder a răspuns:

Hack de yang? o sa primesti automat ban sau o sa iti intre in calculator si iti face placa video prafsad am eu dar nu folosesc eu zic sa nu mai pui intrebari din astea happy

| alexandru1233210 a răspuns:

Nu exista... oricine iti da iti da keiloger (adica iti fura contul)

| zmarianxandrei a răspuns:

Salut, am eu un hack care merge, e din 2013 si e facut de expert hack Romania :X:X e pentru metin2ro uite link http://metin2ro-yanghack2013.yolasite.com/? formI18Posted=true am facut deja 2kkk :X:X:X: