| Liviu0011 a întrebat:

Salut tPu. As vrea si eu un metin privat cu ultima evolutie a itemelor beta ( pvp-pvm, pvp, pvm-pvp). Funda cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| xGLIFEx a răspuns:

Scuze nu ti-am dat Linku-l corect uite: http://www.metin2magistral.com/

| Liviu0011 explică (pentru xGLIFEx):

Evolutie beta ultima armura?

3 răspunsuri:
| xGLIFEx a răspuns:

Iti recomand cu Incredere Metin2 Magistral e super! intra 2 maini 20, critica 20, patrunzator 20, aparare pumnal 20, sabie 20 pv 5000 + ca faci bani usor si lvl 250 il faci in 30 de min e super! Mai multe detalii gasesti pe 2magistral.com/ ti-l recomand ca si eu ma jocwinking

| xGLIFEx a răspuns:

NU nu e beta ultima nu stiu cum se numeste ultima ca nu am ajuns inca dar oriqum beta mi se pare ca e de 200-210