| DaNnY1221 a întrebat:

as vrea un servar de cs 1.6 gata facut furien dar...

sa aiba modelele furien, anti - furien 2012
Super Knife 2012
Si cand omori echipa CT, Terro, se termina timpu sa te mute in cealalta echipa
Sa aiba si iteme VIP depe furien necesare pe un sv de furien si vip.ini sa dau vip
Sa aiba /credite [ca sa pot da si eu credite ]
PLEASE [ FARA BUG ]
Daca se poate sa pune-ti un link care sa aiba macar cateva din acestea dau funda Mersi big grin

9 răspunsuri:
| Alecsandriii a răspuns:

Furien.expend.ro:27015

| MaFro a răspuns:

FURIEN.PGLGAMERS.RO server online 06.10. 2017 xp+credite.Slot Free oferim admin jucatorilor online 5h pe server+experienta in amx.Pentru admin avem nevoie de TeamSpeak3 + microfon asa ca daca ai nu rata sansa.Staff prietenos vip lunar cu multe avantaje pentru doar 25lei + 20k exp primite la donatie doar prin PaySafe. Avem de asemenea server de teamspeak 3 TS.PGLGAMERS.RO.Va asteptam pe toti cu mare drag.

| BioHaZZarD a răspuns:

Furien.ANZO.ro nu este chiar nou dar daca esti la echipa tero si te omoara anti forieni te vor da la anti-furieni funda?

| BioHaZZarD a răspuns:

Furien.anzo.ro

| RpgIndungi a răspuns:

Vreti sa jucati SanAndreas MultiPlayer [ SA:MP 0.3z ] De calitate?
=-=- RPG.INDUNGI.RO =-=
Acesta ar fi raspunsul.
RP + 1.000.000 in fiecare zi.
Staff-ul RPG INDUNGI.RO este primitor si care va poate ajuta imediat! Nu EZITA! (( Rpg.InDunGI.RO )) Intra si tu!
Rpg.indungi.ro, cu respect! Join now!

| Savastian_Beny_1997 a răspuns:

Salut TPU as vrea si eu un sv de cs gata facut
hlds mod deathrun dar:
el sa contina vip+models si vip.ini sa pot da vip.
Vipul sa contina speed, gravitatie mica, arme, hook, etc:
vreau cat mai repede posibil daca se poate dau funda va rog mult cine poate sa ma ajute sa-mi dea un link:Ms

| Mik_Pityk_1986 a răspuns:

Cele mai bune si mai noi superknife si arme antifurien sunt la furien.strikearea.com