| cosminelFdb a întrebat:

astazi am bagat un stick usb in pc, il citea totul era ok. dar apoi din greseala i am dat " eject" si de atunci stickul nu a mai mers. nu il mai citea nici un pc. ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| RandomStudent a răspuns:

Intra in My Computer(click dreapta)>Manage>Disk Management>Dai click drepta daca iti apare stickul tau(daca nu are nici o litera dai "Sett drive letter" (nu prea mai stiu cum se numea dar cam asa era) si setezi o litera(stii ca la cele doua partitii de la hdd are "C" si "D",). Probabil asta ar putea fi problema

| cosminelFdb explică (pentru RandomStudent):

Problema e ca stickul nu apare acolo