| TDU2 a întrebat:

Astazi am hotarat sa instalez din nou metin2 ro dupa o pauza de un an.Asa ca l-am scos de pe site oficial si l-am isntalat.Aici e probleme dupa ce il instalez, il pornesc se incarca imi apare chestia aia cu hackshield si apoi se inchide imediat, ecranul se face alabstru si scrie ceva despre o erroare si apoi se restarteaza.
ps:am net framework 4.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| nesprit a răspuns:

Iti apare asa pentru ca trebuie sa-l descarci de pe site oficial si momentan sint niste probleme cu metin2 ro

| TDU2 explică (pentru nesprit):

Dar incerc de o luna nu de ieri, asta e enrvant si pc meu este destul de bun, rulez jocuri precum pes 2012 sau test drive unlimited2 deci nu se pune problema asta.insa am niste probleme cu windows...asta ar putea fi cauza? Virusi se pare ca nu am...

1 răspuns: