| bogdan_4008 a întrebat:

Astazi m-am apucat de un metin2 super si as vrea sa stiu ce bonusri sa imi pun pe iteme
Eu sunt saman!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Robi673547 a răspuns:

In primul rand pui INT(eligenta) - apoi pv si celelalte, daca vrei seturi faci asa INT-pv-2maini/sabie/arc/magie... sper ca ai inteles. Funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Robi673547):

Cât de penibil. Cu ce ai spus tu faci un șaman cam de nota 3-4 ( cred că am dat prea mult ).

| anonim_4396 a răspuns (pentru Robi673547):

Să începem cu arma : Semi-oameni maxim,inteligență maxim,critică,farmec ( de preferat maxim ), șansa la otrăvire ( vei vedea că o să îți fie util acest bonus )
Armura : Maxim pv, apărare sabie, pumnal, două mâini, viteza farmecului/rezistență săgeți.
Scut : Neapărat de nivel 61 sau mai bun : Imun la necunoștință,maxim inteligență,șansa de a bloca atacul corporal,tare împotriva semi-oamenilor ( maxim ).
Pe celelalte accesori adaugi semi oameni,rezistență la magie,pv maxim,regenerare pv, apărări împotriva raselor, critică, șansa de otrăvire ( vezi că nu pe toate accesorile intra aceste bonusuri, eu ți-am spus în mare ce trebuie adăugat.