| EugenRomaniuc a întrebat:

Aveti idee daca exista si daca da, cum pot scoate limitatorul de viteza depe TDU2. Multe masini sunt limitate la 250 de km/h. Help? (TDU2 = Test Drive Unlimited 2)

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Am jucat jocul asta de cateva ori dar nu am intalnit asa ceva...
Vitezele astea le au masinile sub clasa B asa ca nu ai ce sa faci, numai clasele A si B merg peste 250 dupa cate mi-amintesc eu.

| EugenRomaniuc explică (pentru lpavel):

Aha. Un Mercedes ML 63 in trapta a5a la 6 mii de ture are 252km/h. Intr-a 6a aceeasi viteza la 4900de ture si intr-a saptea la 4300 de ture straight face Si nici bugatti veyron nu ajunge la 400 la ora. Am mers cu 384 de km la 6100 de ture X_x Multumesc Pavel

| lpavel a răspuns (pentru EugenRomaniuc):

Eu am jucat la automat, adica isi schimba singur vitezele. Cu bugati am prins 410 pe ora! Incearca si tu sa setezi totul la automat sau poate nu-ti place asa.

| EugenRomaniuc explică (pentru lpavel):

Am volan, pedale si schimbator. Care ar fi farmecul sa joc pe automat? happy

| lpavel a răspuns (pentru EugenRomaniuc):

AAAAAAA acum inteleg, asa e super nici eu nu as juca pe automat!
Atunci nu am idee ce ai putea sa faci...

5 răspunsuri:
| Alexu2004 a răspuns:

Eu am Logitech g27 si am prins in TDU 1 173 mph, iar in TDU 2 240 cu un Audi.