| raresmogha a întrebat:

aveti idee de ce nu merge sa joc CS:GO multiplayer?
Aici am pus un videoclip : https://www.youtube.com/watch?v=OhBNAnHztOw

Sper ca ma puteti ajuta, multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

De ce ai mai pus muzica la video. In loc sa ascult linistit salamu si gutanu in casti, a intrat in conflict si urechile mele acuma sufera laughing.
Glumesc. Vezi ca nu te poti juca fara steam sau daca ai pirat.

| heldeN a răspuns:

Daca ai avea steam ar merge 100%, ai downloadat un csgo de pe nu stiu ce site, crezi ca asta poate fi piratat ca 1.6? laughing 99% din servere sunt steam ON

| Ciobanu_Gabriel_1960 a răspuns (pentru heldeN):

Da si eu am cs go pe steam si fac si screenshot daca nu ma creazi si de aseara nu mai pot sa ma joc online!