| R4V3N a întrebat:

Azi cand am plecat de acasa am vrut sa inchid calculatorul si a zis ca instaleaza ceva actualizari. Cand am venit si l-am deschis din nou, pe windows 7 profesiional(am eu), imi tot ingheta explorerul PC-ului(desktopul) si zicea ca se poate reporni si o faceam. Apoi am intrat in Safe Mode si am facut niste scanari si online si offline si au zis ca nu e virus. Apoi totusi mi-a detectat antivirusul un program cu Troian dar nu sa imbunatatit prea bine problema. Va rog ajutati-ma cat de repede. Ofer

2 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Scaneaza cu Malware bytes
http://www.malwarebytes.org/

Totusi nu are cum sa se viruseze de la actualizari, Parerea mea e ca ti-a dat failed la update si de asta

| R4V3N explică:

Si daca a dat Failed ce sa fac?