| RedBloodyZz a întrebat:

cand eram mai mic ma jucam un joc gen call of duty dar nu e el, era asa tin minte ma dadea cateodata pe un munte cu parasuta si avean night vision si aveam sniper trebuia sa omor oameni din baza, mai tin minte ca eram intr-un elicopter si ma lasa tot timpul gen in desert si tot asa.Stie cineva Funda,

3 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Salut,este cumva jocul Delta Force?

| RedBloodyZz explică (pentru DarthNiger):

Nu e stiu despre el dar nu e e asemanator era ceva tin minte ca pe sidiu arata niste soldati in desert gen.

| Seby271995 a răspuns:

Delta force land warrior sigur!