| SkyBlok a întrebat:

Salut TPUhappy Cand intru pe un server de samp mi se blocheaza imaginea dar sunetul merge
Va rog ajutati-ma!
Funda+vot*

Răspuns Câştigător
| Golan_Mic_Un_1989 a răspuns:

Intra la Option Display Settings si dale restore default (penultima optiune)

7 răspunsuri:
| luma a răspuns:

Adress: Final version-server creator DMC
Ping: 14
Mode:R-zone v0.1
Map: San Andreas
Ip: 94.176.163.59:7777
primi 10 care intra promesc 30 rp cate o masina( avem multe infernus si bullet) si 10000000 de dolari

| Golan_Mic_Un_1989 a răspuns:

Poate e de la nick. iti zice ceva cu invalid nickname? daca da schimbal de la casuta aia la samp unde arata sv dreapta suswinking (daca nu ai pus apare ip tau) sau posibil sa fie de la setarile tale. verifica si tu

| SkyBlok explică (pentru Golan_Mic_Un_1989):

Ok happy o sa verific.

| SkyBlok explică (pentru Golan_Mic_Un_1989):

Este de la setari...sti cumva ce sa fac? pur si simplu doar imaginea se blocheaza si nu pot scrie (sau sa fac alt cv )

| Golan_Mic_Un_1989 a răspuns (pentru SkyBlok):

Dale restore to default

| SkyBlok explică (pentru Golan_Mic_Un_1989):

Imi poti spune ceva mai detaliat?

| Fanu23 a răspuns (pentru Golan_Mic_Un_1989):

Ma si mie mi se intampla la fel dar nu gasesc setarile uite id de mess al meu te rog ajuta-ma moruzstefan@yahoo.com

| Golan_Mic_Un_1989 a răspuns (pentru SkyBlok):

Intra la Option Display Settings si dale restore default (penultima optiune)