| ady321123 a întrebat:

cand pornesc assassin's creed 1 imi apare o imagine alba si apoi neagra si se aude sunetul mai astept putin si ramane doar neagra cum rezolv asta dau funta marreee!

Răspuns Câştigător
| AlexPamfil a răspuns:

Da, cam aceeasi problema ca si la mine. Daca chiar vrei sa il joci, ar trebui sa iti cumperi o placa video noua.

4 răspunsuri:
| AlexPamfil a răspuns:

Salut, si eu am exact aceeasi problema. Eu am o ATI de 256 mb, si m-am gandit ca face figuri din cauza ca placa mea video are shader 2.0 si jocul cere 3.0. Asta e doar parerea mea, am cautat ceva si pe net dar nu am gasit nimic folositor. Tu ce placa video ai? Poate din cauza asta nu iti merge nici tie.

| ady321123 explică (pentru AlexPamfil):

Eu am un gforce fx5500 de 256

| AlexPamfil a răspuns (pentru ady321123):

Da, cam aceeasi problema ca si la mine. Daca chiar vrei sa il joci, ar trebui sa iti cumperi o placa video noua. happy

| AlexPamfil a răspuns (pentru ady321123):

Da, cam aceeasi problema ca si la mine. Daca chiar vrei sa il joci, ar trebui sa iti cumperi o placa video noua.

| AlexPamfil a răspuns:

Cam aceeasi problema. Daca chiar vrei sa il joci, ar trebui sa iti cumperi o placa video noua happy