| angelo400 a întrebat:

Salut TPU! Cand vreau sa intru in metin2 (toate metinurile) imi apare Sorry, Your system does support 3D graphics, plase check your hardware and system configeration then try again. va rog frumos sa ma arutati

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu avetirolling on the floor. trebuie sa instalezi driver video/audio ( nu te lua dupa astia... cred ca ti-ai reinstalat windowsul recent

4 răspunsuri:
| UnBaiatPeNumesergiu a răspuns:

Schimba placa video!

| Kalimdor99 a răspuns:

Paii...ia-ti alt pc.....nu merge pentru ca nu ii bun calculatoru pe care il ai!
nu suporta formatul 3d care il are metinu big grin

| angelo400 explică (pentru Kalimdor99):

Nu stii cumva cum pot sa il repar sau sa il fac?

| Kalimdor99 a răspuns (pentru angelo400):

Nu sad