| anonim_4396 a întrebat:

Care are un server minecraft? Nu neaparat hostat dar vreau sa joc si eu cu cine are ca ma plictisesc sa ma joc pe servere hostate ca nimeni nu ma prea baga in seamabig grin.Si bineinteles sa-mi dati si un admin cv, un helper daca e cazu nu-mi pasa daca doar unul e pe server am chef sa ma joc cu cineva pe un serverhappy.
Si daca e hamachi ziceti-mi cum se foloseste sa eu de obicei joc pe DirectIp si..mdea nu prea ma pricep cu hamachi.Dau funda la care are server si imi da si un rank acolo sau un admin!happy

2 răspunsuri:
| Andrei123654789 a răspuns:

Scuzati greselile m-am cam grabithappy

| Andrey758NX a răspuns:

Intra pe sv meu 193.106.124.103 nu este inca hostat da este on de dimineata pana seara sunt Owner BlodyHands