| StefyBoy a întrebat:

Caut: Oameni cu experienta in Minecraft si comenzile de Helper / Admin si cei care se pricep in pluginuri Bukkit ca sa ma ajute cu un server cu spawn facut si host asigurat

Răspuns Câştigător
| JustRoBo a răspuns:

Stiu putin cu pluginurile si cu comenzile mai bine deci te-as putea ajuta mitel.

| StefyBoy explică (pentru JustRoBo):

Daca ai skype adauga-ma si pe mine ID: Stefyboy22 sau la YM!: stefan. mitoi@yahoo.ro

| JustRoBo a răspuns (pentru StefyBoy):

Gata

3 răspunsuri:
| StefyBoy explică:

Daca ai skype adauga-ma si pe mine ID: Stefyboy22 sau la YM!: stefan. mitoi@yahoo.ro