| A1W3WHATSUP a întrebat:

Care este cel mai tare metin 2 din lume cu rate mari shop-uri multe,multe personaje,cresti repede, castigi usor yang...Care e? Funda+ VOT, Vreau cat mai multe raspunsuri

laughing
winking

6 răspunsuri:
| Victor7boy a răspuns:

Metin2 Hammer. Daca nu iti place Hammer atunci metin2 Oriental.

| Victor7boy a răspuns:

Metin2 Hammer. Daca nu iti place acesta atunci metin2 Oriental.

| DIIMIIM a răspuns:

Nu exista ink cel mai bun metin din lume
Cu totii avem o parere diferita fata de metin, unora le place un gen, altora alt gen, deci nu se stie sigur care e cel mai bun...
Insa eu ti-as recomanda Mt2Mondial,playeri sun putini(atunci cand jucam eu) acum o fuzionat parca cu Delivrancea! Shopuri,sunt, stai fara griji, arme, armuri, bonusuri accesibile, personaje tot 4 au ramas laughing
Nu cred ca este la ora asta vreun metin cu 8-9 personaje laughing
Asta l-am jucat eu si asta mi se pare cel mai calumea.
P.S:Unii dintre voi ink nu stiu, dar MONDIALUL sa REDESCHIS!

| A1W3WHATSUP explică:

Da nu e nici unu

| cata97812 a răspuns:

Metin2 Cora, sau Energy

| rolup a răspuns:

El mai tare metin2 unde cresti repede este metin2united sper cati mere bye bye