| xNoName95 a întrebat:

Care imi da si mie un hack de trade sa mearga pe metin2 ro Dau

3 răspunsuri:
| sPray a răspuns:

Prietene iti spun o singura data, chiar daca ar exista trade hack care sa functioneze pe ro sau pe ce svr vrei tu, acesta ar costa. Deci ce gasest tu pe net sunt doar pacaleli care te fac sa iti dai contul.

| dydyshor22 a răspuns:

Nu crd ca este trade hackwinking da cod da am avut eu si stiu multe coduri spedd care sa moara singuri etctongue... daca te int ceva dai msj

| xNoName95 explică (pentru dydyshor22):

Frate id meu florin_marius2010