| xFlorin a întrebat:

care imi poate da un metin2 cu otel batalie la magazin care evolueaza si accesoriile. sa cresti cat de cat greu nu sa stai o zi sa faci level maxim.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Metin2Iron are tot ce vrei!

| xFlorin explică (pentru OnuOnulică):

Nu vreau sa joc un metin care au toti prostii iteme!winking vreau unu mai greu care nu toti inapti au iteme bune. happy

| NotForYou a răspuns:

Metin2 United. Incearca-l!

| xFlorin explică (pentru NotForYou):

Daca imi si spui cum naiba intru in el ca descarc gamez united si imi arata rahaturi sa ma loghez cu nu stiu ce.

| NotForYou a răspuns (pentru xFlorin):

Faci cont gamezunited si dupa iti arata acolo : '' Metin2 " si dai downloadwinking

| xFlorin explică (pentru NotForYou):

Ok acum il descarc si vedem big grin

| xFlorin explică (pentru NotForYou):

E cel mai nasol server de metin din cate am vazut. Jalnic.