| Loredana_Cristina_Negrea_1994 a întrebat:

..
Care imi spune si mie la ce comenzi are acces un GM mod?

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Te duci pe chat (Enter) si scrii /inv daca merge si te-ai facut invizibil dai inapoi /inv.
Aceasta comanda merge pentru oricine.
Daca nu merge aceasta comanda inseamna ca server nu-i GM MOD?

| Loredana_Cristina_Negrea_1994 explică (pentru Mihail2020):

Pai nu merge comanda happy ca am incercat happy

5 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Srv GM MOD.
Un server GM MOD are aces la toate comenzile de acees.
Poti folosi orice comanda si vezi ca merge.
http://fisierulmeu.ro/......f-txt.html

Comenzi de GM.

| Loredana_Cristina_Negrea_1994 explică (pentru Mihail2020):

Da stiu ca un GM are acces la toate comenzile dar eu sunt moderator deci nu am acces la toate... am incercat mai multe comenzi si nici una nu merge

| Mihail2020 a răspuns:

Inseamna ca server nu-i GM MODE.

| Vu a răspuns:

Un GM are acces la toate comenzile.winking cea mai folosita, ca un GM sa stea in map1 fara sa fie deranjat este /inv numele sau numai /inv..numai stiu sigur, n-am mai jucat demult metinhappy baftawinking