| costin112 a întrebat:

Care stie servere de minecraft romanesti, fara hamachi, si facute de voi, ADD costin_cty_2000@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| adych a răspuns:

Mc.indungi.ro sau mcx.indungi.ro foarte bune ambele. Ma gasesti pe mc.indungi.ro sub numele de AdyCH sau Bezoo

| Iliescu_Stefan_1996 a răspuns (pentru adych):

Cand intru pe al imi cere parola ca trebuie sa fac

4 răspunsuri:
| Iliescu_Stefan_1996 a răspuns:

Adych ai vreun server fara parole?

| MaDalLiNa1 a răspuns:

Uite propriul meu sv cauta 3 oameni sa ajute la sv 176.223.36.215

| Zolotovici_Manuela_1977 a răspuns:

Dc este inchis serverul? am fost mai demult pe sv tau! mi-ai dat ban! ca am folosit x ray! mai tii minte? acum imi poti spune plz dc nu merge sv? si daca il deschizi te rog anunta-ma