| OtravaDulce a întrebat:

Caut jucator minecraft as vrea sa fac niste video sau sa jucam de distractie.
Fac servar minecraft care vine sa joace?
Lasati un skype

3 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Nu am cont pe Skype (nu că nu aș ști), dar aș fi interesat. Eu am deja un server, l-am făcut cu Hamachi. Tu cum l-ai făcut (ca să știu cum să mă conectez)?

| OtravaDulce explică (pentru SonicAndrei):

Tot hammachi cred ca daca ma gandesc un pic logic ii fac si fara dar mai greu.
....totusi ce zici ai vrea sa jucam? lasa mes sau ceva sa puteam vorbi daca vrei

| SonicAndrei a răspuns (pentru OtravaDulce):

Mă gândesc să vin, dar nu neapărat de joc total. Am început deja să mă plictisesc de Minecraft, sau mai precis am găsit și altceva. Aș putea veni, dar începe tu. De exemplu eu vin după ai construit ceva casă, iar eu fac un lift sau o încăpere secretă la care ușa e zidul (pot face să se deschidă). Sau un joc de Connect Four (cu nisip și pietriș).

Fă serverul și poți lăsa ID-ul / IP-ul, iar dacă nu scrii și parola să o vadă toți trimite-mi un mesaj cu ea.