| PufuletT a întrebat:

Caut servar, nou deschis de SA:MP,RPG doresc sa aiba'multe factiuni,Joburi multe servaru vreau sa'aiba neaparat FORUM Obligatoriu sa nu fie, cu buguri sa fie un servar simplu nu cu toate chestiile pe el Case/alte chestii Servaru sa fie in cautare,de Staff,Lider,admin,helper sa fie, aproape ca la b-zone,bugget, pro-gaming servar simplu daca ai Servar/forum si cauti, ce am zis eu, voi veni pe Servar! baga ID mess: andrei_andreww21/ID mess hanu_andrei/skype: andreiboss34 casa ne auzim! Salut'

7 răspunsuri:
| ArchWord a răspuns:

Redzmax Romania

| PufuletT explică (pentru ArchWord):

Pai da-mi tot servaru daca mil dai happy

| PufuletT explică (pentru ArchWord):

Pai da-mi Servaru intreg happy

| PufuletT explică (pentru ArchWord):

Pai da-mi servaru intreg happy

| ArchWord a răspuns (pentru PufuletT):

93.119.30.84:7777 este ip=ul dar acum este putin in mentenanta

| PufuletT explică (pentru ArchWord):

Ma este servaru tau?

| ArchWord a răspuns (pentru PufuletT):

As vrea eu laughing