| oananecula a întrebat:

caut si eu um metin2 pvm-pvp, mai misto, level max peste 127... , sa gasesc otel, arme de 65+9 in shop, sa gasesc itemele de 54 +9 in magazin, scutul de 61+9 in magazin, sa nu fie prea multi mod sau item site... si nu vreau SETURI (la bonusurile 6/7 sa nu fie aparare contra unui caracter.) si sa fie si marmura sa din astea in de schimbat in shopuri! DAU FUNDA PENTRE CEL MAI BUN METIN, DAR FARA METIN2 ENERGY

Răspuns Câştigător
| Constantynn a răspuns:

Metin2Regal este cel mai misto metin din Europa...

2 răspunsuri:
| oananecula explică:

Mersi pentru rapunsuri, acu voi incerca metinele si voi vedea cine va primi fundabig grin

| Ion_Florin_1997 a răspuns:

Incearca metin2steel eu il joc am lvl 143. jocul are 250 de nivele si este chiar tare.