| taredetot a întrebat:

Caut un metin in care sa nu iti trebuiasca nivelul, poate doar pentru status (de preferinta PVP), sa aiba multe evolutii (din batalie sirius, din sirius...), sa aiba si king-uri dar nu la magazin (sa iasa king din pose sau direct din otel), sansa de obiecte sa fie mare ca sa nu faci criza de pamflete, etc.
Dau funda celui mai bun raspuns care respecta partial/total cerintele mele. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Yuzoo a răspuns:

Metin 2 Regal ti-l recomand, arme modificate, arme noi, iteme noi, mobi noi, mape noi.

| taredetot explică (pentru Yuzoo):

Mersi de raspuns si felicitari pentru multele rapunsuri date azi.

| Yuzoo a răspuns (pentru taredetot):

Iti multumesc, vreau sa demonstrez ce e aia o vointa puternica happy