| popadenys00 a întrebat:

Caut un metin misto cu rate 1000-5000, fara hamachi.
Lasati si site-ul daca vreti funda!
Un metin cu nivel max 250-175-150-255, cu arma de lv 65 si otel la magazin care se pot evolua foarte mult.
Sa faci foarte repede bani adica cam 4kk pe caine daca exista sau macar 1kk
Experienta sa curga fara oprire(sa faci nivel repede repede)

4 răspunsuri:
| Eric1609 a răspuns:

Incearca apollo mt! Ai otel si arme 65+9 la mag dar si arme noi de lvl80 care tot evolueaza! Rata la fierar e 100% si lvl max e 250! Ratele sunt 1000 si faci 130 intr o zi daca stii unde sa cresti da iti spun jucatorii! Bani faci destul de bine mai ales in v2 si v4 da sunt multe mape noi de la lvl90 pana la 175! Sper ca te am ajutat!

| popadenys00 explică (pentru Eric1609):

Nu merge sa instalez

| popadenys00 explică:

Imi da eroare

| BlurreD a răspuns:

Incearca metin2 sr are toate ratele 1000 si 100 la fierar http://metin2sr.servegame.com/