| IF45e a întrebat:

caut un mmorpg (sau nu neaparat) in care iti poti construi un oras... gen Age of Empires dar acesta sa fie online si nu vreau oras ca in zilele de azi vreau sa fie gen medieval.Stiti un astfel de joc? Daca da ziceti-mi si mie cum se numeste.

3 răspunsuri:
| turcudenis99 a răspuns:

Minecraft - Se poate juca si online!

| IF45e explică:

In primul rand u minecraft-e praf jocu adica ideea e buna da grafica e numai pixeli
Iar in al doilea rand am jucat Forge of Empires dar eu vreau unu care sa se poata downloada nu unul browser.

| xXComiXx a răspuns:

Sallllll man pot sa incerci Forge of Empire e super tare incepi de la epoca de piatra si tot trebuie sa cresti orasu si sa ajungi in alta epoca uite aici linkul http://ro.forgeofempires.com/? ref=foe_flags